Радіоактивний ізотоп має період піврозпаду 60 секунд. скільки ядер із 1000 розпадеться через 4 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Яна.

Початкова кількість ядер дорівнює 1000. Тоді, за 4 хвилини (240 секунд), кількість ядер, які розпадуться, буде:

N = 1000 * (1/2)^(240/60) = 1000 * (1/2)^4 = 1000 * 0.0625 = 62.5

Отже, через 4 хвилини з 1000 ядер радіоактивного ізотопу розпадеться 62 ядра