радіоактивний ізотоп кобальту має період піврозпаду 72 доби. Скільки грамів кобальту з наявних 4,0

г розпадеться за 216 діб

Ответы на вопрос

Отвечает Тумаров Никита.
N/N0=1/2n
n=t/T=216/72=3
N/N0=1/2^3=1/8
N=N0/9=4/8=0,5 Г
Ответ: N0-N=4-0,5=3,5 г