У зразку міститься 24∙10²⁷ атомів Ксенону-129. Визначте, скільки ядер Ксенону розпадеться в зразку

протягом 27 діб. Період піврозпаду Ксенону-129 – 9 діб. 21∙10²⁷ 9∙10²⁷ 3∙10²⁷ 2,1∙10²⁷ відповідь розпишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ангелина.

Ответ:

Зразок містить 24·10²⁷ атомів Ксенону-129. За період піврозпаду цього ізотопу буде 9 діб, то за 27 діб зразок пройде 3 періоди піврозпаду.

Відповідно до закону радіоактивного розпаду кількість ядер зменшується в експоненціальному порядку:

N = N₀ · (1/2)^(т/Т)

де N₀ - початкова кількість ядер, N - кількість ядер через час t, T - період піврозпаду.

Тоді маємо:

N = 24·10²⁷ · (1/2)^(27/9) ≈ 3·10²⁷

Отже, протягом 27 діб у зразку розпадеться 24·10²⁷ - 3·10²⁷ = 21·10²⁷ ядер Ксенону-129. Відповідь: 2,1·10²⁷.

Объяснение:

Отвечает Петрова Анна.

Ukrainian Proverb Recommendations

Matsuga _

знайти 3 прислів'я (не в творі), які були б пов'язані з подіями, поведінкою героїв у творі "джури козака швайки". пояснити свій вибір ДУЖЕ ПРОШУ!!! ТРЕБА СЬОГОДНІ ЗДАТИ!!! ДАМ ОСТАННІ 60 БАЛІВ!!!

"Хто не ризикує, той не п'є шампанського." - Це прислів'я може бути пов'язане з подіями в творі, де герої шукали способи вижити в непевній ситуації. Іноді вони ризикували, аби досягти своїх цілей, іноді ж ставали безпечнішими в своїх рішеннях. Наприклад, коли герої обирали, чи йти на пошуки скарбу, чи залишатись в безпеці.

"Правда на воді лежить." - Це прислів'я може бути пов'язане з поведінкою героїв у творі, де багато ситуацій були неоднозначними, а правда була прихована. Наприклад, коли один з героїв зберігав таємницю про те, що знає місце, де знаходиться скарб.

"Терпіння і труд все перетруть." - Це прислів'я може бути пов'язане з характером героїв у творі, які доводили свою витривалість у важких ситуаціях. Вони пройшли багато перешкод на своєму шляху до мети, але не втратили своєї мотивації. Наприклад, коли герої шукали скарб, вони зустрічали різні випробування, але не здавалися і продовжували свій шлях.

Matsuga _

У зразку міститься 24∙10²⁷ атомів Ксенону-129. Визначте, скільки ядер Ксенону розпадеться в зразку протягом 27 діб. Період піврозпаду Ксенону-129 – 9 діб.

21∙10²⁷

9∙10²⁷

3∙10²⁷

2,1∙10²⁷

відповідь розпишіть

Запишемо формулу для кількості розпадів ядер:

N = N0 * (1/2)^(t/T),

де N0 - початкова кількість ядер, t - час, T - період піврозпаду.

У нашому випадку:

N0 = 24∙10²⁷

t = 27 діб

T = 9 діб

Підставляємо значення в формулу:

N = 24∙10²⁷ * (1/2)^(27/9) = 24∙10²⁷ * (1/2)³ = 3∙10²⁷

Отже, в зразку протягом 27 діб розпадеться 3∙10²⁷ ядер Ксенону-129. Відповідь: 3∙10²⁷.