1 Два провідники, опори яких 3 Ом та 6 Ом з'єднані послідовно. Що можна сказати про силу струму, ш

протікає через кожен із них Вiдповiдь пояснити, без пояснення = 0 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Спесивцев Артём.

Ответ:

Сила струму в першому та другому провіднику буде однакова, і визначається за формулою: І1=І2=(U1+U2)/R1+R2, де U1, U2-відповідно напруга на першому та другому резисторі; R1, R2-відповідно опори першого та другого провідників. Тоді:

І1=І2=(U1+U2)/3+6=(U1+U2)/9.

Объяснение: