Сила Всесвітнього тяжіння між двома однаковими кулями рівна 0,01 Н. Яка маса цих куль,якщо відстань

між їх центрами рівна 1м?

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Виктория.

Відповідь:

12250кг

Пояснення:

Формула для обчислення вили всесвітнього тяжіння: F = G\frac{Mm}{(h+R)^{2}}

Так як маси однакові, то чисельник можна замінити на m^{2}. У знаменнику дробу описана відстань між центрами, тому вираз можна замінити на l^{2}

Кінцева формула має вигляд: F = G\frac{m^2}{l^{2}}  = > m = \sqrt{\frac{Fl^{2}}{G}}=\sqrt{\frac{0,01}{6,67*10^{-11}}}  = \sqrt{1,5 * 10^{8}} = 12250кг