Знайти повну механічну енергію ластівки масою 100г, що летить з швидкістю 36 км/год висоті 0,04км ​


Ответы на вопрос

Отвечает Mukhina Angelina.
Дано:
m=100г=0,1кг
h=0,04км=40м
v=36км/с=10м/с
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=0,1*10²/2=5Дж
Eп=mgh=0,1*10*40=40Дж
Е=5+40=45Дж