Знайдіть силу струму в кожному з однакових резисторів опором по 40 Ом, якщо напруга джерела

струму 20 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриев Булат.

Ответ:1

Объяснение:

Якщо ми маємо однакові резистори з опором 40 Ом, ми можемо вважати, що вони знаходяться в паралельному з'єднанні. Тоді загальний опір цієї паралелі буде розраховуватись як:

1/Рзаг = 1/Р₁ + 1/Р₂ + ... + 1/Рn,

де Р₁, Р₂, ..., Рn - опори кожного резистора.

У нашому випадку, якщо маємо 2 однакові резистори з опором 40 Ом, загальний опір їх паралельного з'єднання буде:

1/Рзаг = 1/40 + 1/40 = 2/40 = 1/20

Рзаг = 20 Ом

Отже, згідно закону Ома, сила струму I, що протікає через паралельне з'єднання резисторів, буде дорівнювати:

I = V/Rзаг = 20/20 = 1 А

Тому сила струму в кожному з однакових резисторів буде також дорівнювати 1 А.