СРОЧНОООмаса кульки 4 кг потенціальна енергія кульки 6 Дж.Визначте висоту з якої впаде кулька?​


Ответы на вопрос

Отвечает Авто-Рынок-В-Рабочем Автосити.

Объяснение:

h =  \frac{e}{mg}  \\ h =  \frac{6}{4 \times 10}  =  \frac{6}{40}  =  \frac{3}{20}  = 0.15