Автомобіль масою 3,2 тонни рухається з гори, розвиваючи силу тяги 3 200 Н. Визначте, з яким

прискоренням рухається автомобіль, якщо коефіцієнт опору рухові 0,04, а сінус кута ухилу становить 0,03

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Настя.

Відповідь:

т. к. кут нахилу дуже маленький, то можнавважати, що поверхня схилу і горизонталь рівні.

тоді ma=F - mg*0.03 - Fтр; ma=F - mg (0.03+0.04)

a = ( F - mg (0.03+0.04) ) / m

Пояснення:

просто посчитай по формуле вверху