Автомобіль масою 3 т. рухається з гори, розвиваючи силу тяги 3000 Н. Визначте, з яким прискоренням

рухається автомобіль,якщо коефіцієнт опору рухові дорівнює 0,04 , а ухил становить 0,03.

Ответы на вопрос

Отвечает Андрей Сидоровский.
Т. к. кут нахилу дуже маленький, то можнавважати, що поверхня схилу і горизонталь рівні.
тоді ma=F - mg*0.03 - Fтр; ma=F - mg (0.03+0.04)
a = ( F - mg (0.03+0.04) ) / m