Площа малого поршня гідравлічної машини 10 см2, на нього діє сила 1 кН. Яку силу необхідно

прикласти до великого поршня, щоб поршні були в рівновазі? Площа великого поршня 500 см2. Запишіть лише числове значення відповіді в одиницях вимірювання кН.

Ответы на вопрос

Отвечает Топчег Кирюша.

P1 = P2
F1/A1 = F2/A2

F2 = F1 x A2/A1

F1 = 1 кН = 1000 Н

A1 = 10 см² = 0,001 м²

A2 = 500 см² = 0,05 м²

F2 = 1000 Н x 0,05 м² / 0,001 м² = 50 000 Н = 50 кН

Отже, необхідно прикласти силу 50 кН до великого поршня.