Площа малого поршня гідравлічної машини 12 см², на нього діє сила 0,6кН. Яку силу необхідно

прикласти до великого поршня, щоб поршні були в рівновазі?Площа великого поршня 400 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Мингазов Андрей.

Ответ: 20кН.

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

F2=F1*S2/S1=600*400/12=20000Н=20кН.