Ділянка кола складається з двох резисторів опорами 100 Ом і 200 Ом, які з11єднані послідовно.

Визначте напругу на ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 24 мА.​

Ответы на вопрос

Отвечает Батурова Валерия.

Ответ:

Застосуємо закон Ома для кожного резистора, щоб знайти напругу на них:

V1 = I * R1 = 0.024 A * 100 Ω = 2.4 В

V2 = I * R2 = 0.024 A * 200 Ω = 4.8 В

Загальна напруга на ділянці кола, що складається з двох послідовно з'єднаних резисторів, є сумою напруг на кожному резисторі:

V = V1 + V2 = 2.4 В + 4.8 В = 7.2 В

Отже, напруга на ділянці кола становить 7,2 В.

Объяснение: