1. Визначте потенціальну енергію пружини жорсткістю 80 Н/м, стисненої на 4 см. 2. Літак масою 15 т

розігнався в повітрі від 360 км/год до 720 км/год. Яку роботу виконала сила, що розігнала літак? помогите можалуйста!!! даю 50 баллов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Салауат.

Ответ: 0,064Дж; 225МДж

Объяснение:

Дано:

k=80Н/м

х=4см=0,04м

---------------

Еп-?

Еп=kx²/2, где:

k-жесткость пружины;

х-удлинение пружины

Еп=80*0,04²/2=0,064Дж

Дано:

m=15т=15000кг

V1=360км/ч=100м/с

V2=750км/ч=200м/с

-----------------

А-?

А=ΔЕк=mV2²/2-mV1²/2)=m/2*(V2²-V1²)=15000/2*(200²-100²)=225000000Дж=225МДж