БУДЬ ЛАСКА З РОЗВ'ЯЗАННЯМ .Знайдіть імпульс вантажного автомобіля масою 20 т, що рухається зі

швидкістю 36 км/год. а) 2-10 5 кг.м/с б)1,2.10 5 кг.м/с в) 2,5.105 кг-м/с г) 0,5-105 кг.м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Сергей.

Дано:

m=20т=20000кг

v=36км/год=10м/с

Знайти:

р-?

Розв'язання:

p=m*V=20000кг*10м/с=200000кг м/с