Точковий заряд q = 10 нКл, перебуваючи в деякій точці поля, має потенційну енергію Wп = 30 мкДж.

Знайти потенціал цієї точки поля. Відповідь округлити до цілих і записати у вигляді приставки

Ответы на вопрос

Отвечает Редька Олександр.

Ответ:

Объяснение:

φ=W/q

φ=\frac{30*10^{-6} }{10^{-8}}=3*10^3=3 кВ