Під час електролізу мідного купоросу виконана робота склала 33,5 Дж. Визнач масу отриманої міді,

якщо напруга на затискачах ванни становила 6 В. Електрохімічний еквівалент міді k=0,33⋅10^−6кг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

A=2 кВт*ч=2000*3600=72*10^5 Дж A=q*U m=k*q=k*A/U=0,33*10^-6*72*10^5/6=0,396 кг

Объяснение: