Умаляю поможіть Куля, масою 8гр підлітає до стінки, зі швидкістю 715 м/с. Після пробиття стінки,

товщиною 8 см, її швидкість становить 400 м/с. Час, за який пробивається стінка, 0,01сек. Знайти: Роботу, що виконала куля, та потужність, яку вона, при цьому розвиває. Потужність виразити в Дж, та к.с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонов Владимир.

Ответ:

Объяснение:

m = 0.008кг

V1 =  715 м/с

S =  0.08 м

V2 =  400 м/с

t =  0,01сек

A = ?

N = ?

работа = изменению кинетической энергии

A = E1-E2 = (V1^2 - V2^)*m / 2 = (715^2 - 400^2) * 0.008 / 2 =

= 1405 Дж

Мощность

N = A / t = 1405 / 0.01 = 140.5 кило Ватт