Камінь кинули вгору зі швидкістю 10 м/с. На якій висоті відносно Землі кінетична енергія дорівнює

потенціальній?

Ответы на вопрос

Отвечает Oorzhak Buyan.
Повна енергія тіла рівна:
m (v^2) / 2
Енергія на висоті h:
m (v^2) / 2 + mgh = m (v^2) / 2
По умові задачі:
m (v^2) / 2 = mgh
Тому
2mgh = m (v^2) / 2
h = 2,5м