Залізну деталь розмірами 20×20×25 см занурюють у воду. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю

деталь у воді? (З дано та формулами) даю 50 баллів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бузина Наталия.

Щоб утримати залізну деталь у воді, необхідно прикласти силу, яка дорівнює вагі деталі. Вага деталі може бути обчислена як добуток маси деталі на прискорення вільного падіння. Маса деталі може бути обчислена як добуток об’єму деталі на щільність заліза.

Об’єм деталі можна обчислити як добуток її розмірів: V = 20 см × 20 см × 25 см = 10000 см³. Щільність заліза дорівнює приблизно 7.87 г/см³. Тому маса деталі складає m = V × ρ = 10000 см³ × 7.87 г/см³ = 78700 г.

Прискорення вільного падіння на Землі дорівнює приблизно 9.8 м/с². Отже, вага деталі складає W = m × g = 78700 г × 9.8 м/с² ≈ 771260 г·м/с² або 771.26 Н.

Отже, щоб утримати залізну деталь у воді, необхідно прикласти силу приблизно 771.26 Н. Чи є ще щось, що вас цікавить?