Залізну деталь розмірами 20×20×25 см занурюють у воду. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю

деталь у воді?Тьльки з дано і формулами даю 80 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Опарина Полина.

Дано:

a(довжина) = 20см = 0,2м

b(ширина) = 20см = 0,2м

h(висота) = 25см = 0,25м

ρ(вода) = 1000кг/м³

ρ(заліза) = 7800кг/м³

g ≈ 10Н/кг

F - ?; F(тяж.) - ?; F(арх.) -?

Розв'язок:

Сила, яку необхідно буде докласти: F = F(тяж.) - F(арх.)

F(тяж.) = mg = ρ(заліза)Vg = ρ(заліза)abcg

F(тяж.) = 7800*0,2*0,2*0,25*10 = 780H

F(арх.) = ρ(вода)gV = ρ(вода)gabc

F(арх.) = 1000*10*0,2*0,2*0,25 = 100H

F = 780 - 100 = 680H

Відповідь: необхідно докласти силу в 680H (F=680H)

Є питання - пиши.