4. Визначте потенціальну та кінетичну енергії тіла масою 200 г, кинутого вертикально вгору зі

швидкістю 25 м/с, через 2 с від початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Артём.

Ответ: експрес доставка

Для визначення потенціальної та кінетичної енергій тіла використаємо формули:

Потенціальна енергія: Ep = mgh

Кінетична енергія: Ek = (1/2)mv^2

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота, на якій знаходиться тіло, v - швидкість тіла.

За умовою задачі, маса тіла m = 200 г = 0.2 кг, швидкість тіла v = 25 м/с, час руху t = 2 с.

Прискорення вільного падіння на Землі приймається за g = 9.81 м/с^2.

Знайдемо висоту, на якій знаходиться тіло через 2 секунди від початку руху:

h = (1/2)gt^2 = (1/2) * 9.81 * 2^2 = 19.62 м

Отже, на висоті 19.62 м в момент часу t = 2 с тіло має потенціальну енергію:

Ep = mgh = 0.2 * 9.81 * 19.62 = 38.4 Дж

Щоб знайти кінетичну енергію тіла, використаємо формулу:

Ek = (1/2)mv^2 = (1/2) * 0.2 * 25^2 = 31.25 Дж

Отже, на висоті 19.62 м в момент часу t = 2 с тіло має потенціальну енергію 38.4 Дж і кінетичну енергію 31.25 Дж.

Объяснение: