Потенціальна енергія кульки на висоті 120 м дорівнює 6 дж визначте масу кульки.СРОЧНО УМОЛЯЮ


Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

Потенціальна енергія kульки на висоті h може бути визначена як:

Ep = m * g * h

де m - маса кульки, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с^2 на поверхні Землі), h - висота.

Тож, щоб знайти масу кульки, спочатку потрібно визначити її масу m.

Задача дає потенціальну енергію Ep = 6 Дж на висоті h = 120 м, тому:

Ep = m * g * h

6 Дж = m * 9.81 м/с^2 * 120 м

m = 6 Дж / (9.81 м/с^2 * 120 м)

m ≈ 0.0051 кг

Отже, маса кульки приблизно дорівнює 0.0051 кг, або 5.1 г.

Объяснение: