Визначити потужність двигуна підйомника, якщо вантаж масою 800 кг був піднятий на висоту 12 м за

0,5 хв. Виразити в кВт.

Ответы на вопрос

Отвечает Галецкий Денис.

Дано:

m=800кл

h=12м

t=0,5хв=30с.

N-? N=A/t =m•g•h/t=800•10•12/30=3200вт

3200вт=3,2квт