ДАЮ 40 БАЛОВ ОЧЕНЬ СРОЧНО !!!!!Визначити потужність двигуна підйомника, якщо вантаж масою 680 кг

був піднятий на висоту 15 м за 0,5 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Соня.

Ответ:

3,4 кВт

Объяснение:

m=680 кг    h=15 м    t=30 с    N=?

===

N=A/t=m*g*h/t=680*10*15/30=3400 Вт

========================