Тіло вільно падає з висоти 20 м.Знайдіть швидкість тіла на висоті 15 м над поверхнею Землі. Опором

Повітря знехтувати. ДАЮ 35БАЛОВ пишите ответ для 7 класа БЕЗ корней

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Тёма.

Ответ:

Объяснение:

Вільне падіння тіла відбувається з рівномірно прискореною швидкістю 9,8 м/с². Використовуючи формулу шляху рівномірно прискореного руху, можна знайти час, за який тіло падає з висоти 20 м до висоти 15 м:

h = 1/2 * g * t^2

20 - 15 = 1/2 * 9.8 * t^2

5 = 4.9 * t^2

t^2 = 5/4.9

t ≈ 1.02 с

Тепер можна знайти швидкість тіла на висоті 15 м, використовуючи формулу рівномірно прискореного руху:

v = g * t

v = 9.8 * 1.02

v ≈ 10 м/с

Отже, швидкість тіла на висоті 15 м над поверхнею Землі дорівнює 10 м/с.