7. На важiль дiють дві сили, плечі яких дорівнюють 0,15 м і 0,3 м. Сила, що діє на коротке плече,

дорівнює 4 Н. Чому повинна дорівнювати сила, що діє на довге плече, щоб важіль був у рівновазі? срочно пж !!!! годовая по физике ​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Зробимо рівняння

x=невідома сила що діє на довге плече

0.15*4=0.3*x

0.3x=0,15*4

0.3x=0.6

x=0.6/0,3

x=2Н

Відповідь сила що діє на довге плече = 2Н

Объяснение:

Сподіваюсь на кращу відповідь