Яка кількість нікелю відкладеться на катоді за 20 хв, якщо через його розчн пропстити електричний

струм силою 10 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Мальков Андрей.

Ответ:

Дано:

t=20 хв=20*60=1200 сек;

І=10 А.

Знайти m.

m=k*I*t, де k=0,3 мг/Кл=0,3*10^-3 г/Кл-електрохімічний еквівалент міді, табличне значення, тоді:

m=(0,3*10^-3)*10*1200=3,6 г.

Объяснение: