Камінь підкинули вертикально вгору із швидкістю 7,8 м/с. На яку цьому ЯКОМУ 5. висоту він при i

підніметься поверху відповідає ця висота (вважаємо, що на поверх припадає 3 м)? Для розв’язання задачі закон використовуйте збереження енергії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Диас.

Відповідь:

g=10м/с²

v=7,8м/с

h=g*t²/2

t=v/g=7,8/10=0,78с

h=10*0,78²/2=3,04м

Пояснення: