Насос перекачує нафту об’ємом 60м3 на відстань 10 м. Визначте роботу насоса.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Алиса.

Візьмемо формулу: A = Ph

Нехай: A=Ph=mgh=pVgh=800×60×10×10=4800000=4,8(МДж)

(Ми підставили значення,можемо писати відповідь)Відповідь:робота насоса становить 4,8 МДж

Отвечает Кудряшев Егор.

Ответ:A=Fs работа=сила*путь;Fтяж=mg;Pплотность=m/v; m=pv=60м3*800кг/м3=48000кг; Fт=10H/кг*48000=480000H A=Fs=480000H*10м=4800000дж=4.8мДж

Объяснение:

()