1.Насос перекачує 4 т води на висоту 4.5 м за хв. Визначте потужність електродвигуна насоса.

2.Визначте роботу ,яку треба виконати,щоб підняти залізну балку об*ємом 0.5 м3 із глибини 5м. Допоможіть з рішенням (бажано з дано)

Ответы на вопрос

Отвечает Бурбах Настя.
1)Дано:
m=4т=4000кг
h=4.5м
t=1 хв=60с
g=9.8H/кг
N-?
N=A/t; A=mgh;
A=(4000)(9.8)(4.5)=176400(Дж)
N=176400/60=2940Вт