Яку роботу виконує електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 30 секунд якщо напруга 2B а

сила струму 0,3 A

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:18Дж

Объяснение:Робота A = U*I*t= 2*0.3*30= 18Дж