Одна сторона трикутника дорівнює 8 см, друга - 5 см. Знайдіть третю сторону, якщо периметр цього

трикутника дорівнює 25 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Петюль Илья.

7 * 2 = 14 см - вторая сторона треугольника7 + 5 = 12 см - третья сторонаР = 7 + 14 + 12 =  33смОтвет : периметр треугольника равен 33 см.

Отвечает Степаненко Артур.

Пошаговое объяснение:

Оскільки периметр-це сума всіх сторін трикутника,тому додаючи дві сторони отримуємо 8+5=13, і від периметра віднімаємо суму цих двох сторін

25-13=12 см.

Відповідь : 12 см.