В електричне коло включені паралельно два резистори з опорами 2 Ом та 6 Ом. Загальна сила струму в

колі складає 2 А. Визначте напругу на полюсах джерела струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Резанов Дима.

Ответ: =3 V

Объяснение:

Эквивалентное сопротивление цепи

1/Rэкв= 1/R1+1/R2 =1/2+1/6=4/6 =2/3

Rэкв =3/2 Om =1.5 Om

U=I*R=2*1.5 =3 V