лінійна густина нитки довжиною 0.04 м становить 2 нКл/м. який електричний заряд міститься на цій

нитці?

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

Лінійна густина електричного заряду позначається символом λ (ламбда) і визначається як відношення електричного заряду до довжини нитки. У даному випадку, лінійна густина нитки становить 2 нКл/м.

Ми можемо використовувати цю інформацію, щоб визначити електричний заряд на нитці. Для цього потрібно помножити лінійну густину на довжину нитки. У цьому випадку довжина нитки становить 0.04 метра (або 40 мм), тому електричний заряд можна обчислити наступним чином:

Q = λ * L = 2 нКл/м * 0.04 м = 0.08 нКл,

де Q - електричний заряд на нитці, λ - лінійна густина нитки, L - довжина нитки.

Отже, на нитці довжиною 0.04 метра міститься електричний заряд 0.08 нКл.

Отвечает Михайлов Максим.

Для розв'язання цієї задачі необхідно використати формулу:

Q = λL,

де Q - електричний заряд, який міститься на нитці, λ - лінійна густина заряду, L - довжина нитки.

Підставляємо відомі значення:

Q = 2 нКл/м * 0.04 м = 0.08 нКл.

Отже, на даній нитці міститься електричний заряд 0.08 нКл.