СРОЧНО!!!!!!!!!!!ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!!!!!!!! Установіть відповідність між визначальним рівнянням та

фізичним поняттям. a. F=kx b. F=mg c. N=A/t d. F=μN i. A=Fl 1. Потужність 2. Сила тяжіння 3. Сила тертя 4. Закон Гука 5. Робота

Ответы на вопрос

Отвечает Zubko Nataliia.

Ответ:

a. F=kx - 4. Закон Гука b. F=mg - 2. Сила тяжіння c. N=A/t - 1. Потужність d. F=μN - 3. Сила тертя i. A=Fl - 5.Робота