А)Андрій зібрав 8 кг яблук. Петро зібрав на 25% більше, ніж Андрій. Скільки кг яблук зібрав Петро?

б)Після того як Іван витратив 60% усіх своїх грошей, у нього залишилося 120 грн. Скільки всого було в Івана грошей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Арина.

Ответ:

а) 8 кг+ 25% = 10 кг

8 кг - 100%

Икс кг - 25%

x= (8*25)/100= 2 кг (т.е. собрал 25% от 8кг это 2

кг)

8+2=10кг

б)

100-60=40%- залишилось

120:40*100=300 грн

Отвечает Филатова Дарина.

Ответ:

а) 10 кг зібрав Петро

б) 300 грн було спочатку

Пошаговое объяснение:

а) Знайдемо 25% від 8кг і додамо:

8/4*1=2

8+2=10

10 кг зібрав Петро

б) 100-60=40%- залишилось

120:40*100=300 грн