У двох кошиках була однакова кількість яблук. Після того, як з першого кошика взяли 6 яблук, а з

дугого - 3 яблука, то в другому кошику залишилося яблук у 1,5 рази більше, ніж у першому. Скільки яблук було в кошиках спочатку? (Відповідь подати із розв'язками) * 3 бали 5. У Сергія було 120 грн. кишенькових грошей, а в Андрія - 108грн. Кожного дня Сергій витрачав 5 грн., а Андрій - 6 грн. Через скільки днів у Андрія залишиться у 1,5 рази менше грошей, ніж у Сергія? (Відповідь подати з розв'язками) *дайте пояснення

Ответы на вопрос

Отвечает Барбашина Анастасия.

Ответ:

Решил только первое. Второе пусть второй решающий сделает.

х=у - в двух корзинах было одинаково,

х-6 взяли 6 яблок из первого

у-3 взяли 3 яблока из второго

стало:

1,5*(х-6)=у-3 - по этому уравнению во втором в 1,5 раза больше чем в первом

имеем систему уравнений

х=у

1,5*(х-6)=у-3

решаем

1,5(х-6)=х-3

1,5х-9=х-3

0,5х=6

х=12

В кошиках было сначала по 12 яблок.