У двох кошиках була однакова кількість яблук. Після того, як з першого кошика взяли 6 яблук, а з

дугого - 3 яблука, то в другому кошику залишилося яблук у 1,5 рази більше, ніж у першому. Скільки яблук було в кошиках спочатку? (Відповідь подати із розв'язками) * 3 бали 5. У Сергія було 120 грн. кишенькових грошей, а в Андрія - 108грн. Кожного дня Сергій витрачав 5 грн., а Андрій - 6 грн. Через скільки днів у Андрія залишиться у 1,5 рази менше грошей, ніж у Сергія? (Відповідь подати з розв'язками) *

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай по x яблук було спочатку в кожному кошику, після того як з кошиків забрали яблука, в першому залишилось (x-50), а в другому (x-90) яблук. За умовою в першому кошику стало втричі більше яблук, складаємо рівняння

x-50=3*(x-90),

x-50=3*x-270,

2x=220,

x=110.