Помогите пожалуйста ! Яку силу потрібно прикласти до цвяха, якщо площа вістря цвяха дорівнює 0,1

мм2, щоб створити тиск величиною 105 кПа?( тільки не 105 , а 10 5 маленька як степінь)

Ответы на вопрос

Отвечает Садомцев Артём.

Ответ: 10Н

Объяснение:

Дано:

S=0,1мм²=0,0000001м²

р=10⁵кПа=100000000Па

----------------------

F-?

Согласно закона Паскаля:

p=F/S

Отсюда:

F=р*S=100000000*0,0000001=10Н