2. Знайти швидкість тіла масою 6 кг, яке на нульовій висоті має енергію 243 Дж.Знайти повну енергію

тіл. ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колмыченко Анна.

Объяснение:

Для того, щоб знайти повну енергію тіла масою 6 кг, яке на нульовій висоті має енергію 243 Дж, потрібно знайти швидкість тіла. Для цього ми використовуємо рівняння енергії: Е = m·v2/2, де m - маса тіла, v - швидкість тіла та Е - енергія тіла. Спочатку ми розв'язуємо рівняння для v:

v = √(2·E/m) = √(2·243/6) = 8,3.

Тобто, швидкість тіла масою 6 кг, яке на нульовій висоті має енергію 243 Дж, рівна 8,3.

Тепер ми можемо знайти повну енергію тіла за допомогою рівняння енергії: Е = m·v2/2 = 6·8,32/2 = 199,8 Дж.

Отже, повна енергія тіла масою 6 кг, яке на нульовій висоті має енергію 243 Дж, рівна 199,8 Дж.