Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини, якщо вона підігріває 2 кг

води від 20 до 70°C за 10 хв? Напруга в мережі 220 В, ККД нагрівника 85%. Повна розгортана відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Асылханова Аружан.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження сили струму використаємо формулу для обчислення електричної потужності:

P = V * I

де P - потужність, V - напруга, I - сила струму.

Потужність, яку необхідно виділити для підігрівання води можна обчислити за формулою:

Q = m * c * ΔT

де Q - теплова енергія, m - маса води, c - ємнісна теплоємність води, ΔT - зміна температури.

Підставимо дані:

m = 2 кг (маса води)

c = 4182 Дж/(кг*°C) (ємнісна теплоємність води)

ΔT = 70°C - 20°C = 50°C (зміна температури)

Q = 2 * 4182 * 50 = 418200 Дж

Для знаходження потужності, яку необхідно виділити за 10 хв, розділимо Q на час:

P = Q / t = 418200 / 600 = 697 Вт

З урахуванням коефіцієнта корисної дії нагрівника (η = 85%), знайдемо потужність, що необхідна для підігріву води:

Pн = P / η = 697 / 0.85 ≈ 819 Вт

Таким чином, сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини становитиме:

I = Pн / V = 819 / 220 ≈ 3.72 А

Отже, сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини становитиме близько 3.72 А.