Яку силу потрібно прикласти, щоб важіль перебував у рівновазі, якщо маса вантажу дорівнює 3 кг?

Масою важеля можна знехтувати. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Вероника.

Відповідь: Для того, щоб важіль перебував у рівновазі, сила, яку потрібно прикласти, повинна бути рівна моменту сили вантажу відносно опори.

Момент сили можна обчислити за формулою: M = F * d

F = 3 кг * 9,8 м/с² = 29,4 Н.

Для розрахунку відстані d потрібно знати довжину важеля та положення точки опори. Якщо точка опори знаходиться посередині важеля, то d дорівнює половині довжини важеля.

Припустимо, що довжина важеля дорівнює 2 м, тоді d = 1 м.

М = F * d = 29,4 Н * 1 м = 29,4 Н*mм

Відповідь: 29, 4 Н

Пояснення: