МАКСИМАЛЬНО СРОЧНО За допомогою похилої площини висотою 60 см підіймають вантаж 28 кг,

прикладаючи силу 60 Н вздовж похилої площини в напрямку руху вантажу. ККД площини 70%. Знайти довжину похилої площини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкпанов Алимжан.

Ответ:

Для обчислення довжини похилої площини спочатку знайдемо роботу, яку потрібно виконати, щоб підняти вантаж на висоту 60 см. Робота обчислюється за формулою:

W = m * g * h,

де m - маса вантажу (28 кг), g - прискорення вільного падіння (близько 9.81 м/с²), h - висота підйому (0.6 м).

W = 28 кг * 9.81 м/с² * 0.6 м ≈ 165.2 Дж (джоулі)

Тепер знайдемо роботу, яку потрібно виконати з урахуванням ККД похилої площини:

W_дійсна = W / ККД = W / 0.7

W_дійсна = 165.2 Дж / 0.7 ≈ 236 Дж

Тепер можемо знайти довжину похилої площини. Робота, яку потрібно виконати для переміщення вантажу вздовж похилої п ощини, дорівнює добутку прикладеної сили на довжину площини:

W_дійсна = F * L,

де F - сила, яка прикладається (60 Н), L - довжина похилої площини.

Отже, довжина похилої площини:

L = W_дійсна / F = 236 Дж / 60 Н ≈ 3.93 м

Отже, довжина похилої площини приблизно дорівнює 3.93 метрам.

Объяснение:

лучший ответ пж