На яку висоту підняли гранітну плиту об’ємом 0,5 м3, якщо при цьому виконали роботу 250 кДж?

Густина граніту 2500 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Макс.
Дано:
А=250кДж=250000Дж
V=0,5 м3
ρ=2500 кг/м³
Знайти:
h-?
A=mgh
m = V * ρ = 0,5 м³ * 2500 кг/м³ = 1250 кг
Формулa для знаходження висоти:
h = А / mg = 250000Дж / (1250 кг * 10 м/с²) = 20 м