Гранітну і бетонну плиту підняли на однакову висоту, при цьому їх потенціальні енергії однаково

змінилися. Об’єм якої плити більший і у скільки разів? Густина бетону 2,2 г/см3, густина граніту 2,7 г/см3.

Ответы на вопрос

Отвечает Плужникова Катя.

Ответ:

Объяснение:

Еп₁ = m₁·g·h = ρ₁·V₁·g·h       (1)

Еп₁ = m₁·g·h = ρ₂·V₂·g·h      (2)

Приравняем:

ρ₁·V₁·g·h = ρ₂·V₂·g·h

ρ₁·V₁ = ρ₂·V₂

V₁ / V₂ =  ρ₂ / ρ₁ = 2,7 / 2,2 ≈ 1,2

Объем бетонной плиты больше в 1,2 раза