ДАЮ 100БАЛЛОВ Резистори опорами 40 та 600м вмикають послідовно, а потім паралельно, в якому

випадку потужність резисторів буде більшою і в скільки разів,

Ответы на вопрос

Отвечает Гордийчук Ксения.

Ответ:

1. Якщо резистори з'єднані послідовно, то потужність споживання резисторів, буде рівна:

Р1=(U^2)/(R1+R2)=(U^2)/(40+60)=(U^2)/100;

2. Якщо резистори з'єднані паралельно, то потужність споживання резисторів, буде рівна:

Р2=(U^2)/(R1*R2)*(R1+R2)=(U^2)/40*60/40+60=(U^2)/2400/100=(U^2)/24;

Бачимо, що у другому випадку потужність буде більшою на величинy: P2/P1=(U^2/24)/(U^2/100)=100/24=4,17 рази, тобто приблизно у 4 рази.

Объяснение: