НАПИСАТЬ С ДАНО № 1. Яку роботу треба виконати, щоб витягти на дах канат довжиною L=5 м і масою

m=14 кг, що звисає з даху?ДАЮ 30 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаров Санёк.
Дано:
L=5м
m=14кг
А-?
——————
А=F*L=m*g*L=14*10*5=700Дж