8. Яку масу дизпалива, питома теплота згоряння якого 42МДж/кг, витрачає двигун трактора за 8 год

роботи, якщо потужність двигуна – 10кВт, а ККД дорівнює 25%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Спочатку розрахуємо споживану потужність двигуна з урахуванням коефіцієнту корисної дії (ККД):

Pк = Pз / η

де Pз - потужність джерела енергії, тобто потужність палива (що маємо знайти), η - коефіцієнт корисної дії (даний в умові), Pк - споживана потужність.

Pк = 10 кВт / 0,25 = 40 кВт

Тепер можемо знайти спожиту енергію за час роботи двигуна:

E = Pк * t

де t - час роботи двигуна (в годинах).

E = 40 кВт * 8 год = 320 кВт*год

Для переведення кіловат-годин в живлення паливом, використаємо відомий нам коефіцієнт 1 л палива = 9,2 кВт*год :

320 кВт*год / 9,2 кВт*год/л = 34,78 л

Таким чином, двигун трактора витрачає 34,78 л дизпалива за 8 годин роботи.

Отвечает Смирнов Евгений.

320Квт×г/9,2Квт=34,78

Ответ:34,78

пж поставь лучший ответ

Надеюсь помог!