У магазин привезли 124 коробки печива та цукерок, причому печива було на 16 коробки більше, ніж

цукерок. Складіть рівняння до умови задачі​

Ответы на вопрос

Отвечает Korolevnin Alexs.

Ответ:

х-цукерок, (х+16)-печива,

х+(х+16)=124

2х+16=124

2х=124-16

2х=108

х=108/2

х=54-цукерок

16+54=70-печива

Пошаговое объяснение: